Jak pracujeme ?

Náš svatební fotograf

přijede na Vámi určené místo v dohodnutý den a čas, nejčastěji se jedná o dům nebo byt kde probíhají přípravy. Svatební fotograf poté zdokumentuje přípravy nevěsty, její vycházení z domu, nasedání do auta a odjezd celé kolony. Než se svatebčané dostanou k oddávajícímu úřadu nebo zámku, Váš svatební fotograf je tam již připraven a čeká na pořizování dalších snímků. Rádi dokumentujeme občanské průkazy s ustřiženými rohy a prstýnky ještě před jejich definitivním nasazením...

Během obřadu pořizuje Váš svatební fotograf mnoho snímků, mnoho detailů a ještě více portrétů. Nasazování prstýnků a první manželský polibek samozřejmě nesmí chybět. Po obřadu se novomanželé a fotograf odeberou na předem vybrané místo - například na zámeckou zahradu - a tady se fotografují společné a samostatné snímky. Z této části fotografování pak většinou visí v ložnici manželů jejich portrét:-) Nyní také přicházejí na řadu fotografování s ostatními svatebčany.

Asi půl hodiny od zahájení svatební hostiny se dostaví i Váš svatební fotograf. Zdokumentuje prostřenou tabuli, přípitky, tajný únos nevěsty a ostatní snímky, které si budete přát. Poté Vás již necháme nerušeně slavit a Váš svatební fotograf se odebere k úpravám fotografií.
 

Balíček KOMPLET

picture

Svatební fotograf upraví všechny zhotovené snímky a vy je dostanete na DVD. Navíc vybereme za Vás 30 nejhezčích fotografií, vyretušujeme je a ty obdržíte ve formátu 13 x 18 cm společně s DVD. Dále v ceně služby obdržíte i dvě malá alba pro rodiče.V ceně je zahrnuta doprava i poštovné.
Cena balíčku KOMPLET je 7000 kč.
Tato varianta je vhodná pro ty, kteří chtějí nejhezčí fotografie rychle a snímky pro svatebčany si nechají zhotovit z dodaného DVD v jakémkoliv minilabu později. Doba fotografování jedním profesionálním fotografem je max. 6 hodin.

Balíček EXCLUSIVE

picture

Vybereme 5 nejhezčích snímků, provedeme profesionální úpravy a tyto snímky dostanete ve výstavní kvalitě ve formátu 30 x 45 cm. Dále upravíme 40 nejpovedenějších fotografií a po retuších je obdržíte ve formátu 13 x 18 cm. Zhotovíme také dvě malá fotoalba pro rodiče a dvě pro svědky. Vytvoříme DVD slide show a vyrobíme malé upomínkové fotografie pro všechny svatebčany. Nakonec obdržíte i DVD se všemi zhotovenými fotografiemi.
V ceně je zahrnuta doprava i poštovné.
Cena balíčku EXCLUSIVE je 12000 kč.
Doba fotografování je max. 10 hodin, fotografují vždy dva profesionálové.

 

 

 

Ukázky